פטרת בציפורניים: המדריך להשוואת מחירי טיפול לייזר

פטרת בציפורנייםפטרת בציפורניים היא בעיה רפואית, בעיקר אסתטית, המופיעה אצל כ-25-10% מהאוכלוסייה. הסימפטומים הספציפיים שלה משתנים על פי פרמטרים, דוגמת סוג הפתוגן ומיקום הפגיעה, וכוללים שינויים בעובי או בגוון הציפורן, פגיעה בשלמות הציפורן ולעיתים רחוקות יותר גם כאבים וגרד. בהיעדר טיפול, עלולה הבעיה להתפתח ולהגיע גם לכפות הרגליים או הידיים, לגרום לזיהומים מקומיים ועוד.

בשנים האחרונות, עלתה הפופולאריות של טיפולי לייזר להתמודדות עם פטרת בציפורניים. למעשה, כיום רבים מגדירים את הטיפול כאחד היעילים והמומלצים שיש בנמצא. אבל כמה זה אמור בכלל לעלות לכם? השוואת מחירים תאפשר לכם לקבל תשובה לשאלה החשובה הזו.

טיפול לייזר לפטרת בציפורניים – טווח רחב של מחירים

בישראל יש כיום מספר הולך וגובר של גורמים המבצעים טיפול בלייזר בפטרת ציפורניים. בשלב ראשון חשוב לזכור כי לרוב נדרשים כמה טיפולי לייזר, לפחות עד שניתן יהיה לראות תוצאות משביעות רצון. לכן אנחנו לא מדברים על טיפול בודד, אלא על סדרה של טיפולים אותם יש לעבור עד שמקבלים את התוצאות שמצפים להן, ועד שמצליחים לנצח את פטרת בציפורניים.

כאשר נכנסים בעובי הקורה, מגלים כי טווח המחירים של טיפולי לייזר לפטרת ציפורניים הוא רחב בכל קנה מידה. אם מתבוננים באצבע נתונה, הרי שהטיפול בה עשוי להיות כרוך בתשלום של כמה מאות שקלים, אבל גם להיות בעל ארבע ספרות.

המחיר לטיפול הכולל תלוי בפרמטרים דוגמת משך הטיפול הנדרש (בפועל, מספר הטיפולים שנעשה), הציוד בו משתמש הגורם הרפואי, הניסיון המקצועי והרזומה של ואפילו המיקום הספציפי של הקליניקה, כאשר בדרך כלל טיפולים במרכז הארץ יהיו יקרים יותר מאשר כאלו המתקיימים בערי הפריפריה של מדינת ישראל. כאן כבר מבינים מדוע חשוב לבדוק קודם כל מהו הטיפול שזקוקים לו והיכן באופן כללי יכולים או מעוניינים לעבור אותו.

פטרת בציפורניים: ניתן לעשות השוואת מחירים באינטרנט

בשנים עברו, ביצוע השוואת מחירים היה "פרויקט" של ממש. היה צורך להגיע באופן פיזי לקליניקות, לשוחח עם המומחים וכן הלאה. למרות שאפשר ולעיתים אף מומלץ לעשות זאת גם היום, יש כיום כמה "קיצורי דרך" שיעשו לכם את החיים קלים הרבה יותר. האינטרנט הוא מקור ידע בלתי נלאה, והוא יכול לשמש אתכם לקבל תמונה כללית לגבי המחירים הנדרשים עבור טיפולי הלייזר למיניהם. באתרים שונים קיימים מחירונים מומלצים בתחום, שיכולים להיות נקודת ההתחלה בבירורים שלכם.

עם זאת, אין מקרה אחד של טיפול לייזר בפטרת ציפורניים הדומה לחברו. מכיוון שהטיפול משתנה לאדם לאדם, כך גם המחיר נוטה שלא להיות קבוע. המלצה מועילה לכן היא לבצע מחקר מקדים לגבי המחירים הצפויים ולגבי הגורמים שיכולים לבצע אותו בפועל, ולאחר מכן ליצור איתם קשר ישיר כדי לראות מה צפוי להיות המחיר במקרה הנקודתי.

פטרת בציפורניים ועלויות

טיפולי לייזר הם בעלי שורה ארוכה של יתרונות, שמסבירים את הביקוש הגבוה להם בשנים האחרונות. אולם כדי שכל אלו יתגשמו, עליכם לבחור בגורם רפואי מוסמך ובעל ניסיון, שישתמש בציוד המתקדם ביותר לצורך השלמת המשימה. אסור לשכוח שאתם מפקידים כאן את הגוף שלכם (גם אם חלק מצומצם בו) בידי המומחה והטכנולוגיה, ושטיפול שאינו מקצועי מספיק עלול לפגוע בכם.

עקב כך ההמלצה הברורה היא לא לבצע את ההחלטה אך ורק על פי המחיר הנדרש עבור הטיפולים, אלא להכניס אותו למשוואה ביחד עם הפרמטרים האחרים. הסיבה לכך היא שטיפול לייזר הנעשה על ידי גורם שאינו מקצועי מספיק, או באמצעות ציוד שאינו מספיק איכותי, עלול להיות הרבה פחות יעיל – ובמצבים קיצוניים גם לחולל יותר נזק מאשר תועלת. לאחרונה נכנס לשוק מכשיר Cure Ex, לייזר ביתי לטיפול בפטרת הציפורניים, גם לגביו חשוב לערוך השוואת מחירים כדי לדעת היכן ניתן לרכוש אותו במחיר הוגן למוצר.

Picture of מירב שלייסנר
מירב שלייסנר

כל המידע לטיפול בפטריות בציפורניים כולל טיפים ומאמרים מקצועיים

או השאירו פרטים כבר עכשיו
או השאירו פרטים כבר עכשיו
התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!